ayseteyze-bagbahce-slayt002Ayşe Teyze Bağ Bahçe 2007 yılından bu yana Cumhuriyetköy’ündeki yerinde sizden aldığı destek ile sektördeki 20 yıllık tecrübesinide kullanarak gün geçtikçe kendini geliştirerek en iyi hizmeti sunmak amacındadır.

 

Ayşe Teyze Bağ Bahçe Kavacık-T.E.M. girişinden 17 km uzaklıkta doğal ortamı, oksijeni, doyumsuz güzellikteki “doğal kliması” meşe ormanı, kendinizi ve arkadaşlarınızı evinizde hissettirecek rahatlık ve konforu, aktiviteleri ile doğayı ve doğallığı yaşamak için en yakın “uzaktaki” kaçış noktanızdır… Aktivitelerinize, futbol ve voleybol sahasında yakınlarınızla dilediğiz kadar eğlenmeyi de ekleyebilirsiniz.

 

Çocuklarınız 0-5 ve daha büyük yaş grubuna uygun temalı çocuk parklarımızda oynayabilir, açık alanımızda şehir stresinden kendinizi uzaklaştırabilirsiniz. Tavla, okey ve iskambil oynayabilir(taş çalmak yok ama); yer minderlerinde oturup, hamak keyfi yapabilir; amatörce at binmenin tadını bir kez misafir olduktan sonra vazgeçemeyeceğiniz yeni tutkunuz haline gelecek Ayşe Teyze Bağ Bahçe’nin ayrıcalığıyla çıkarabilirisiniz.