Kahvaltı günün en önemli ve aynı zamanda   en keyifli öğünü. Yanlız evinizin dışında  kahvaltı etmeyi tercih ettiğinizde normal kahvaltı saatlerinizin dışında biraz daha geç bir  zaman dilimi olacak, birde mekana gidene kadar yaşayabileceğiniz İstanbul streslerini de üstüne eklersek oynayabilecek şekerler düzeyleri  bize  “aç misafir tehlikeli misafir” olabilir durumuna da hazırlıklı olmayı öğretti.

Size öyle bir kahvaltı hazırladık ki  bilinenler dışında yöresel ürünlerde ekledik üstelik kahvaltının adı serpme diye başlıyor ama daha sonra masada  ne  eksildiyse hemen yenileniyor yani açık büfeye dönüyor. Amaç çok sevdiğinizden istediğiniz kadar ikram edelim, eğer tüketmekten çok hoşlanmadığınız bir ürün var ise   boşuna israf edip çöpe atmayalım. Ekstra olarak sucuk güveç , yumurtalı sucuk, mıhlama, sigara  böreği, omlet, haşlanmış yumurta, gözleme, taze sıkma portakal suyu, patates kızartması da ekleyebilirsiniz kahvaltınıza.

KAHVALTI ve APERATİFLER
45 TL

Serpme Kahvaltı
Kaşar Peynir, Beyaz Peynir, Tulum Peynir, Köy Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Bal, Kaymak, Acuka, Zeytinyağ, Zahter, Reçel Çeşitleri, Tahin Pekmez, Sigara Böreği, Haşlanmış Fırınlanmış Patates, Omlet, Süzme Yoğurt, Domates, Biber, Salatalık, Güveç Menemen, Köy Ekmeği, Semaver Çay

Kahvaltı Ekstraları
Sahanda Yumurta
Haşlanmış Yumurta
Sucuk Güveç
Mıhlama
Pişi
Patates Kızartması
Gözleme
Sucuklu Yumurta
Güveç
Taze Sıkma Meyve Suyu