Kahvaltı günün en önemli ve aynı zamanda   en keyifli öğünü. Yanlız evinizin dışında  kahvaltı etmeyi tercih ettiğinizde normal kahvaltı saatlerinizin dışında biraz daha geç bir  zaman dilimi olacak, birde mekana gidene kadar yaşayabileceğiniz İstanbul streslerini de üstüne eklersek oynayabilecek şekerler düzeyleri  bize  “aç misafir tehlikeli misafir” olabilir durumuna da hazırlıklı olmayı öğretti.

Size öyle bir kahvaltı hazırladık ki  bilinenler dışında yöresel ürünlerde ekledik üstelik kahvaltının adı serpme diye başlıyor ama daha sonra masada  ne  eksildiyse hemen yenileniyor yani açık büfeye dönüyor. Amaç çok sevdiğinizden istediğiniz kadar ikram edelim, eğer tüketmekten çok hoşlanmadığınız bir ürün var ise   boşuna israf edip çöpe atmayalım. Ekstra olarak sucuk güveç , yumurtalı sucuk, mıhlama, sigara  böreği, omlet, haşlanmış yumurta, gözleme, taze sıkma portakal suyu, patates kızartması da ekleyebilirsiniz kahvaltınıza.

KAHVALTI ve APERATİFLER
35 TL

Serpme Kahvaltı
Kaşar Peynir, Beyaz Peynir, Çeçil Peynir, Köy Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Bal, Kaymak, Acuka, Zeytinyağ, Zahter, Reçel, Tahin Pekmez, Domates, Biber, Salatalık, Güveç Menemen, Semaver Çay

Aperatifler
Güveçte Menemen
Omlet Sade
Omlet Peynirli
Sahanda Yumurta
Haşlanmış Yumurta
Sucuk Güveç
Sucuklu Yumurta Güveç
Sigara böreği
Haşlanmış fırınlanmış patates

Tost Çeşitleri
Tost Kaşarlı
Tost Sucuklu
Tost Karışık