Tüm organizasyon düşüncelerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz...

Hakkımızda

Ayşe Teyze Bağ Bahçe 2007 yılından bu yana Cumhuriyetköy’ündeki yerinde sizden aldığı destek ile sektördeki 30 yıllık tecrübesini de kullanarak gün geçtikçe kendini geliştirerek en iyi hizmeti sunmak amacındadır. 

İlk tanışma önemlidir

Günün en güzel öğününde ekmeğinizi kızartıp kömür semaverde çay içebilir, bittikçe yenilenen ürünlerle doğanında kahvaltının da keyfini çıkarabilir, isterseniz saat 13 ‘ten sonra mangal keyfi yapabilirsiniz., 

Çocuklarınızla 0-5 ve daha büyük yaş grubuna uygun temalı çocuk parkımızda oynayabilir, açık alanımızda şehir stresinden kendinizi uzaklaştırabilirsiniz.

Tavla, okey ve iskambil oynayabilir(taş çalmak yok ama); hamak keyfi yapabilir, Mini yürüme yolları ve yapacağınız diğer aktiviteler ile  yakınlarınızla dilediğiniz kadar eğlenmeyi de ekleyebilirsiniz. Roman vatandaşlarımızın sunduğu imkanlarla amatörce at binmenin tadını bir kez misafir olduktan sonra vazgeçemeyeceğiniz yeni tutkunuz haline gelecek Ayşe Teyze Bağ Bahçe’ nin ayrıcalığıyla çıkarabilirsiniz.

Ayşe Teyze Hem Eğlendiriyor Hem Evlendiriyor…

Tesisimizde mezuniyet, kurumsal piknikler, okul piknikleri, iş toplantıları, bayi toplantıları, ürün tanıtımı gibi etkinlikler düzenleyebilirsiniz. 600 kişilik açık alan oturma kapasitesinde,200 kişilik tamamen kapalı oturma alanı, 4 kadın 3 erkek tuvaleti, mescit, jenaratör, açık ve kapalı mutfak ve servis alanları ve istenirse çözüm ortaklarımızla birlikte müzik, video çekim, çeşitli takım oyunları ve farklı aktiviteler planlayabileceğiniz 5 dönüm ormanlık ve yeşil alanın iç içe geçtiği  şehir stresinden uzaklaşabileceğiniz bir mekandır.

              Ayşe Teyze Bağ Bahçe sizlere 600 kişilik açık alan 200 kişilik kapalı alan kapasitesiyle Kır düğünü, kına, nişan, sünnet konusunda  “düğün sizin misafir sizin biz sizin adınıza misafirlerinizi ağırlıyoruz” derken aslında ,kendisi ve çözüm ortaklarının tecrübelerini paylaşmayı, müşteri odaklı hizmet adına aynı zamanda esnek menü ve fiyat seçenekleri ile samimi bir hizmet anlayışıyla sunmayı öneriyor. Ayrıca evlilik teklifi, doğum günü ve diğer özel günlerinizi beraber olmaktan kesinlikle mutlu olacağımızı bilmenizi isteriz.